המלצה על בשמים רעננים וכיפיים

קיבלתי מלימור 3 דוגמאות של בשמים לאחר שיחה כיפית על חוויות, מקומות שעושים לי כיף, צבעים ותחושות. קיבלתי בדואר חבילה עם 3 דוגמאות של ריחות, כולם היו נעימים מאוד והרגשתי שאני רוצה לנסות עוד עד שאמצא את הריח שאני הכי מתחברת אליו ואז מצאתי אותו!
COTTON
ריח של ניקיון, סבון, רעננות שנותן לי תחושת רוגע לפני שאני מתחילה את היום העמוס.
ריחות נוספים שמאוד אהבתי מהדוגמאות הם מדריד ו green tea, שניהם רעננים ונעימים מאוד ונשארים איתי להרבה שעות. תודה רבה לימור על החוויה הכיפית והנעימה והיחס האישי!

שירי ברמן

שירות מהמם בשמים מומלצים

שמי פזית ורכשתי מלימור בקנייה עיוורת לאחר שהכוונתי אותה לסנטים האהובים עליי ואכן קלעה בול קיבלתי היום בשירות פרטי עד הבית את ה Street party פרחוני מהמם ונסיון את ה July evening מהמם גם כן ואזמינו בחודש הבא כמובן ממליצה בחום על שני אלו ועל המקצועיות השרותיות המהממת של לימור ישר כוח

פזית פלדמן

כולם חייבים להכיר!!!

הייתי בסדנת בישום והיה מושלם. לימור בעלת כמות ידע אדירה, נינוחה, מתוקה וכייפית. הסדנה היתה באווירה קלילה אך מעמיקה והסדנה בנויה שתתאים גם לכאלה שחדשים לגמרי בעולם הבשמים. היא נתנה יחס אישי לכל אחד וליוותה אותנו לאורך כל התהליך של רקיחת הבושם – החל מהסברים, הצעות לשיפור וממש הוציאה מכל אחד את האמן הפנימי שלו. התוצאה יצאה מדהימה ואני נהנית להשתמש בבושם שרקחתי. גם שאר הבשמים של חברי הסדנה שהרחתי היו טובים. לימור שמה את הלב שלה והמון מחשבה מאחורי הסדנה והחומרים שהיא מביאה והיא הביאה המון! התרשמתי מאוד גם מהבשמים של אודורבל ועיקר מהגרין טי והסטריט פארטי אבל זה לפוסט נפרד 🙂 תודה ענקית ללימור על החוויה הבאמת ייחודית הזאת!

סופיה

חובה

Updating…
  • אין מוצרים בסל הקניות.