יש חנות בלונדון, באמצע שאון העיר, שהכניסה אליה היא כמו דלת קסמים באגדה, ולאחריה, ארמון ריחות מטריף חושים. בכל הזדמנות שיש לי אני מבלה שם שעות, נהנית לעצום את העיניים ולדמיין מציאות מוחשית שמצטיירת מהבקבוק, תמונות של אנשים, סצינות ונופים. אני נדהמת כל פעם מחדש איך הריח מעורר בנו רגשות. 

מילדותי נמשכתי לעולם הריחות. הזיכרון הראשון שלי מבושם הוא בקבוקון קטן מתערוכה במוזיאון ארץ ישראל. הבושם יוצר מתמציות ריח שהיו נפוצות בתקופת התנ"ך, ושיחזר את הריחות שבהם התבשמו לפני אלפי שנים באזורנו. ובכל פעם שהייתי פותחת את הבקבוק הייתי נשאבת אחורה בזמן. קיוויתי לשחזר את הריח וההרגשה של הבושם הראשון שלי, ולימים, לבושם הראשון שיצרתי קראתי  "מלכת שבא", בושם אוריינטלי בניחוח מור ולבונה. 

מאז עברו שנים וריחות, בהם בשמים שאהבתי ולא אהבתי, זכרונות של בית, של מעבדות, של טיולים, של חגים ושל אנשים, כל אלה עיצבו את הריחות שאני יוצרת. 

שמי לימור, אני רוקחת בהשכלתי ובמקצועי, את Odorable Perfumes הקמתי מתוך אהבה לבשמים וביטוי יצירתי, אחרי שנים של התנסויות ולימודי תעודה באנגליה בקורס Art and Technology of Perfumery.   

ריח הוא אמירה אישית, המקום לביטוי של כל אחד מאיתנו! הריח שלך הוא חלק ממה שמגדיר אותך, הוא הדרך שלך לתקשר לסביבה את האני הייחודי שלך!

יצירת הריח והתאמתו היא אומנות! ההגשמה שלי היא היכולת לייצר עבורך את הניחוח שהוא באמת שלך, ממקום של העצמה אישית עבורך ועבורי.  

הצטרפו אלי למסע קסום, בו ניצור את הריח האישי שלכם. זוהי החנות היחידה בישראל המאפשרת יצירת בושם בהתאמה אישית אונליין, בחווית קניה בטוחה, ממנה תצאו עם חווית ריח משכרת חושים בבקבוק! 

Updating…
  • אין מוצרים בסל הקניות.